YHTEYSTIEDOT

24h
KORJAUSPÄIVYSTYS!

Soita heti: 045 867 6399
Ikkunoiden ja lasien nopeat
korjaukset ja vaihdot.

Ota yhteyttä ja pyydä edullinen tarjous!




    Yritys

    Ritalasi
    Vehnämyllynkatu 12 B
    33560 Tampere
    y-tunnus: 2768716-4

    Asiakaspalvelu

    Palvelemme arkisin klo 8 – 16.
    Puh. 03 363 3900
    Puh. 045 867 6399
    ritalasi@ritalasi.com

    Taloushallinto

    Taina Kallio
    Talouspäällikkö
    Puh. 0400 637 883
    taina.kallio@ritalasi.com

    Myynti

    Palvelemme arkisin klo 8 – 16.
    Tällä hetkellä emme tee irtolasimyyntiä kuluttaja-asiakkaille. Kiitämme ymmärryksestäsi.

    Jorma Nenonen
    Toimitusjohtaja
    Puh. 044 060 0070
    jorma.nenonen@ritalasi.com

    Tapio Törrönen
    Liiketoimintajohtaja
    Puh. 0400 182 636
    tapio.torronen@ritalasi.com

    Tilausten käsittely ja laskutus

    Heli Helander
    Puh. 045 867 6399
    heli.helander@ritalasi.com

    24h -korjauspäivystys

    Päivystämme kiireellisissä korjaus- ja asennusasioissa kellon ympäri, vuoden jokaisena päivänä.
    Puh. 045 867 6399

    Tuotanto

    Arkisin klo 7 – 15:30
    Rahti ja noudot klo 7 – 15:00
    Puh. 03 363 3900

    Teemu Nuora
    Työnjohtaja
    Puh. 050 470 9876
    teemu.nuora@ritalasi.com

    Jarkko Kovanen
    Tuotantopäällikkö
    Puh. 045 324 9803
    jarkko.kovanen@ritalasi.com

    Asennuspalvelu

    Arkisin 7 – 15.30

    Valtteri Söder
    Asennuspäällikkö
    Puh. 040 131 8881
    valtteri.soder@ritalasi.com

    Janne Kivistö
    Työnjohtaja
    Puh. 050 463 4255
    janne.kivisto@ritalasi.com

    Laskutustiedot

    Verkkolaskuosoite:
    003727687164
    Välittäjä: Pagero
    Välittäjäntunnus: 003723609900

    Paperilaskut

    Ritalasi
    OVT 003727687164
    PL 908
    02066 DOCUSCAN

    Sähköpostilaskut

    admicom@xbs-salo.com
    PDF- laskun osoitekenttään paperilaskun osoitetiedot.