Yhteystiedot

Lasinjalostustehdas Ritalasi Oy

Yritys

Ritalasi Oy
Vehnämyllynkatu 12 B
33560 Tampere

y-tunnus: 2216497-0

Asiakaspalvelu

Arkisin 8 – 16

Puh. (03) 363 3900
Puh. 045 867 6399
ritalasi@ritalasi.com

Myynti

Arkisin 8 – 16

Jorma Nenonen
Puh. 044 060 0070
jorma.nenonen@ritalasi.com

Jarkko Kovanen
Puh. 045 324 9803
jarkko.kovanen@ritalasi.com

Vesa Niemelä
Puh. 0400 626 244
vesa.niemela@ritalasi.com

Korjauspäivystys

Päivystys 24h
Puh. (03) 214 0064

Tuotanto

Arkisin 7 – 15.30
Puh. (03) 363 3900

Rauno Kotanen
Puh. 045 201 7665
rauno.kotanen@ritalasi.com

Asennukset

Arkisin 7 – 15.30

Markku Volanen
Puh. 050 449 7756
markku.volanen@ritalasi.com

Laskutus

Heli Helander
050 3572984
heli.helander@ritalasi.com

Ostolaskut/reskontra

Johanna Toivio
0400 637883
johanna.toivio@ritalasi.com

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite: 003722164970
Välittäjä: Pagero
Välittäjäntunnus: 003723609900

Paperilaskut

Ritalasi Oy
OVT 003722164970
PL 908
02066 DOCUSCAN

Sähköpostilaskut

admicom@xbs-salo.com
PDF- laskun osoitekenttään paperilaskun osoitetiedot.

24h
päivystyspalvelu
(03) 214 0064

mahdollistaa korjauksen yötä päivää

OTA YHTEYTTÄ:

11 + 8 =